Każdy marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, bez względu na płeć, wiek profesję, czy okoliczności. Jednak picie kawy, herbaty, czy też wina, nie ułatwia nam tego, a wręcz przeciwnie – powoduje powstawanie na naszym uzębieniu przebarwień oraz osadów, a te nie są proste do usunięcia samodzielnie.

Nasz uśmiech zamiast być bielszy, robi się coraz ciemniejszy

Na co dzień nie jest to dużym problemem, jednak przychodzą takie dni, że potrzebujemy szybkiej zmiany tej sytuacji. Najczęściej nasze marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu staje się wyraźniejsze, gdy nadchodzą ważne dla nas uroczystości jak ślub, urodziny, czy może sesja zdjęciowa lub święta. Chcemy wtedy wyglądać wyjątkowo, dlatego każdy szczegół jest ważny, a zwłaszcza uśmiech, który najlepiej by był właśnie śnieżnobiały. Wówczas zapraszamy na wybielanie zębów do naszego gabinetu Max Dent (Kraków, Nowa Huta). Dojazd do nas jest bezproblemowy i szybki z każdej części Krakowa.

Oferujemy wybielanie zębów w przestępnej cenie i z racji dużego doświadczenia w tej dziedzinie możemy gwarantować Państwu pełną satysfakcję i długotrwały oraz natychmiastowy efekt, co jest prawdopodobnie największą zaletą tego zabiegu. Nasi specjaliści poprzez wybielanie zebów potrafią wydobyć oczekiwaną biel z każdego nawet ciężkiego przypadku.

Posiadamy w naszej ofercie pakiety dla par, vouchery upominkowe oraz systematycznie organizujemy „dzień higieny”, wówczas można skorzystać z piaskowania, skalingu, wybielania i zadbać o swój uśmiech w wyjątkowy sposób. Jest masa domowych sposobów na wybielanie zębów, jednak należy uważać, by sobie w ten sposób nie zaszkodzić, zajmując się tym w nieumiejętny sposób Dlatego warto udać się do specjalisty w tej dziedzinie, który zadba o biel naszego uśmiechu profesjonalnie i bezboleśnie.

W trakcie jednej wizyty w naszym gabinecie lekarz jest w stanie sprawić, za pomocą specjalnego preparatu wybielającego oraz niekiedy przy użyciu lampy, że nasz uśmiech stanie się znacznie bielszy, jaśniejszy i zdrowszy, a znajomi i rodzina będą pod wrażeniem. Z naszymi lekarzami nawet wybielanie martwych zębów, których barwa przybiera kolor szary, lub czarny jest możliwa.

Uśmiech to nasza wizytówka, dlatego warto o niego dbać i systematycznie wybierać się na wybielanie zębów.

Zapraszamy na zabieg wybielania zębów do gabinetu Max Dent w Krakowie na Nowej Hucie