Stomatologia Dziecięca

Stomatolog, dentysta dziecięcy

Apteka Internetowa https://abc-apotek.com to miejsce dla Polaków w Szwecji, gdzie możesz robić zakupy zawsze i wszędzie. Szybkie i wygodne.

Stomatologia MaxDent to miejsce przyjazne i doskonale przygotowane także dla najmłodszych pacjentów.
Nasz gabinet jest przygotowany do przyjęcia dzieci już od pierwszego roku życia.

Stomatolog dziecięcy Kraków, Nowa Huta – miejsce idealne dla Twojego dziecka

Nasi dentyści dziecięcy dzięki właściwemu podejściu do małych pacjentów, potrafią zniwelować lęk i stres, a dodatkowo zaszczepić w nich zainteresowanie prawidłową higieną jamy ustnej, a wizytę u dentysty zamienić z obowiązku w świetną zabawę.

Od dziś wizyta dziecka w naszym gabinecie stomatologicznym Max Dent w Krakowie (Nowa Huta) przestanie być kojarzona z bólem oraz płaczem! Najnowsza technologia i znieczulenie komputerowe sprawią, że mały pacjent poczuje się bezpiecznie.

Zapraszamy do konsultacji jak i zabiegów w poważniejszych problemach z uzębieniem maluchów, jak i większych dzieci. Nasz stomatolog dziecięcy jest przygotowany do przyjęcia dzieci już od pierwszego roku życia, bo wiemy, że nawyki kształtują się już od najmłodszych lat, a wadom w uzębieniu można nie tylko zapobiegać, gdy już się pojawią, ale także unikać zawczasu.

Nasz stomatolog dziecięcy posiada duże doświadczenie w pacy z najmłodszymi dlatego możemy zagwarantować, że maluch po zabiegu wyjdzie zadowolony i z szerokim uśmiechem na buzi. Zajmiemy się zarówno mleczakami, zębami stałymi jak i niechęcią do mycia zębów. Nasz dentysta dziecięcy nauczy każdą pociechę, że dbanie o higienę jamy ustnej to nie tylko przykry obowiązek, ale też ważna sprawa, a zarówno świetna zabawa.

Dzieci od małego powinny nauczyć się prawidłowo dbać o swoje uśmiechy, by z wiekiem móc je podtrzymywać i cieszyć się zdrowymi białymi zębami. Stomatologia dziecięca Max Dent dzięki właściwemu podejściu do małych pacjentów, potrafi zniwelować lęk i stres, a dodatkowo zaszczepić w nich zainteresowanie prawidłową higieną jamy ustnej, a wizytę u dentysty zamienić z obowiązku w świetną zabawę. Jeśli potrzebny Państwu stomatolog dziecięcy w Krakowie, Max Dent to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, by zadbać o swoją pociechę i jej zdrowie.

Od dziś wizyta dziecka w gabinecie stomatologicznym przestanie być kojarzona z bólem oraz płaczem! Najnowsza technologia i znieczulenie komputerowe sprawią, że mały pacjent poczuje się bezpiecznie, a kolejna wizyta nie będzie odkładana w czasie, tylko wyczekiwana z niecierpliwością.

Jeśli interesuje Państwa stomatologia dziecięca w dzielnicy Nowa Huta, to Max Dent będzie idelanym wyborem – zapraszamy!

Profesjonalna, komfortowa stomatologia zachowawcza, dziecięca, periodontologia, to tylko część zabiegów z naszej szerokiej oferty.

Gabinet MaxDent

Os. Na Lotnisku 1, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 20:00

Nasz drugi gabinet Biodent

www.biodent89.pl

os. Złotego Wieku 89, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 21:00

Galeria

2018 – Wszelkie prawa zastrzeżone