Aparaty nakładkowe

Aparaty nakładkowe, Invisalign, brightalign

Szeroki i szczery uśmiech potrafi zdziałać cuda. Aby był piękny i dodawał pewności siebie, warto zadbać o to, aby zgryz był prosty. Dzięki aparatom nakładkowym szybko osiągniesz swój cel.

Aparat Brightalign to droga wprost do wymarzonego uśmiechu

Jeżeli kiedykolwiek byłeś niezadowolony ze swojego zgryzu, ale nie chciałeś godzić się na ograniczenia związane ze zwykłym aparatem ortodontycznym, aparat Brightalign będzie dla Ciebie idealny. Jest to przezroczysta nakładka na zęby, którą w każdej chwili możesz zdjąć. Jest całkowicie niewidoczny i umożliwia zachowanie pełnej higieny w czasie użytkowania go. Efekty pojawiają się tak szybko, że już po dwóch tygodniach sumiennego noszenia go, konieczna będzie wymiana na nowy.

Aparat Invisalign to sprawdzone rozwiązanie

Aparat Invisalign jest bardzo często wybierany przez naszych pacjentów. Nic w tym dziwnego. Jest to rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale także proste i niezwykle higieniczne. Idealny uśmiech, dzięki aparatowi Invisiling osiągniesz bardzo szybko. Co więcej, nie będziesz musiał często odwiedzać naszego gabinetu. Wystarczy wizyta kontrolna raz na 6-8 tygodni. Aparat Invisalign nie będzie Cię także w niczym ograniczał – możesz jeść co chcesz i nie martwić się o to, jak go wyczyścisz.

Aparat Invisalign w Krakowie

Jeżeli już zdecydowałeś się na aparat Invisiling, odwiedź nasz gabinet w Krakowie. Opowiemy Ci wszystko, co musisz o nim wiedzieć. Już na pierwszej wizycie będziesz mógł zobaczyć wizualizację efektów. Będzie to z pewnością najlepsza motywacja, aby wytrwale nosić nakładkę. W naszym gabinecie w Krakowie, oferujemy aparat Invisalign w korzystnej cenie z możliwością płatności ratalnej.

Nie czekaj i umów się na wizytę!

Lista zalet aparatów nakładkowych jest naprawdę długa. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto marzy o idealnym uśmiechu, a nie chce godzić się na żadne ograniczenia. Aparat nakładkowy z pewnością sprawdzi się także u Ciebie, więc nie zwlekaj i umów się na wizytę w naszym gabinecie.

Profesjonalna, komfortowa stomatologia zachowawcza, dziecięca, periodontologia, to tylko część zabiegów z naszej szerokiej oferty.

Gabinet MaxDent

Os. Na Lotnisku 1, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 20:00

Nasz drugi gabinet Biodent

www.biodent89.pl

os. Złotego Wieku 89, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 21:00

Galeria

2018 – Wszelkie prawa zastrzeżone