Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja jest działem stomatologii, który wciąż dynamicznie się rozwija. Efektem leczenia są tu wyrównane zęby prawidłowo ustawione w łukach zębowych. Wraz z rozwojem techniki jak i metod leczenia, osiągnięto wynik niemalże 90% wyprostowanych wad zgryzu oraz wyprostowanych zębów.

Wiemy jak ważne dla naszych pacjentów są nie tylko białe, ale przede wszystkim proste zęby. Równy uśmiech to wizytówka każdego człowieka, dodająca pewności siebie i zapewniająca komfort kontaktu z drugą osobą.

Jeśli zależy Państwu na poprawie swojego uśmiechu, zapraszamy do konsultacji z naszym ortodontą do gabinetu MaxDent (Kraków, Nowa Huta)

È possibile acquistare Spedra compresse in Italia dalla nostra farmacia https://pillole-senzaricetta.com/avanafil-spedra senza prescrizione medica online. Spedra generico 50, 100, 200 mg (principio attivo Avanafil) è il farmaco più giovane che aiuta ad affrontare un problema come la disfunzione erettile. Non è inferiore al farmaco originale Spedra in termini di efficacia, ed è per questo che il generico è popolare tra i consumatori.

Po szczegółowym zapoznaniu się z Państwa przypadkiem, zostanie zaplanowany tok leczenia dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości.
W naszej ofercie posiadamy zarówno aparaty stałe jak i ruchome, by sprostać wymaganiom każdego pacjenta i móc jak najlepiej spersonalizować leczenie. Dzięki szerokiej ofercie kolorów i wzorów, każdy jest w stanie znaleźć odpowiadający sobie aparat.

Poniżej przedstawiamy etapy przebiegu leczenia ortodontycznego

1

Podczas konsultacji przeprowadzane jest badanie oraz przygotowywane są materiały konieczne do podjęcia diagnozy (wykonane z gipsu modele uzębienia pacjenta, zdjęcie RTG oraz zdjęcie fotograficzne)

2

Po zdiagnozowaniu przypadku, omówiony zostaje sposób prowadzenia leczenia oraz zostaje dobrany odpowiedni aparat. Omówione zostają koszty leczenia oraz terminy przyszłych wizyt

3

Lekarz nakłada aparat ortodontyczny oraz przekazuje instrukcję dotyczącą posługiwania się nim w kwestiach higieny, jedzenia oraz ewentualnych awarii

4

Przestrzeganie terminarza wizyt kontrolnych

5

Zdjęcie aparatu, zdjęcie RTG oraz fotograficzne

6

Założenie reatinera oraz płytki retencyjnej

7

Systematyczne kontrolne wizyty wraz z retencją

Jeśli są Państwo zainteresowani leczeniem ortodontycznym, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego gabinetu MaxDent (Kraków, Nowa Huta). Nasz ortodonta z przyjemnością zajmie się Państwa uzębieniem.

Profesjonalna, komfortowa stomatologia zachowawcza, dziecięca, periodontologia, to tylko część zabiegów z naszej szerokiej oferty.

Gabinet MaxDent

Os. Na Lotnisku 1, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 20:00

Nasz drugi gabinet Biodent

www.biodent89.pl

os. Złotego Wieku 89, Nowa Huta, Kraków

}

9:00 - 21:00

Galeria

2018 – Wszelkie prawa zastrzeżone