Nasz gabinet

Gabinet stomatologiczny MaxDent to zespół specjalistów, z pasją i bogatym doświadczeniem, którzy zadbają o Twój uśmiech pod każdym względem, tak byś był z niego maksymalnie zadowolony.
Stawiamy na komfort leczenia, dlatego wspólnie z pacjentem ustalamy plan leczenia . Podczas zabiegów dbamy o komfort pacjentów stosując odpowiednie znieczulenie tak by w miarę możliwości uniknąć wszelkich dolegliwości przed, w trakcie, jak i po zabiegu.

Nasi lekarze korzystając z najnowszych technologii przeprowadzają kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, jak i stomatologii estetycznej. Dzięki połączeniu ich zaangażowania oraz pasji z doświadczeniem jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenie o pięknym uśmiechu.

Wiemy jak ważnym aspektem życia jest uśmiech, który nie tylko wpływa na Twoje samopoczucie, ale także na relacje z innymi, dlatego dołożymy wszelkich starań, byś czuł się komfortowo i mógł zarażać innych swoim uśmiechem i radością.

Nasz zespół lekarzy stawi czoła nawet najtrudniejszym przypadkiem i pomoże Ci odzyskać dobre samopoczucie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta jesteśmy w stanie zaproponować nie tylko klasyczne rozwiązania, ale także te mniej konwencjonalne, by nic nie stanęło Ci na drodze do pięknego uśmiechu.

Nasi specjaliści

Anna Czeluśniak – lek. dentysta,   stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa 

Ukończyła studia lekarsko-dentystyczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiedzę praktyczną poszerzała podczas stażu w Instytucie Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dr Ania Czeluśniak od początku swojej kariery pasjonuje się endodoncją, szczególnie endodoncją mikroskopową, swoją wiedzę poszerzała na licznych konferencjach i szkoleniach z tej dziedziny stomatologii. Drugą dziedziną w której się specjalizuje jest stomatologią odtwórczą i protetyką.  Jest pasjonatką nowoczesnych urządzeń i narzędzi stomatologicznych które poprawiają komfort pracy i wpływają na większą skuteczność wykonanego leczenia.

Jakub Popiel – lek. dentysta,   stomatologia zachowawcza, chirurgia, endodoncja mikroskopowa, protetyka 

Absolwent Stomatologii na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2015-2018 wykładowca w Krakowskiej Szkole Medycznej. Specjalizuje się w zakresie chirurgii stomatologicznej, w tym atraumatycznym usuwaniu zębów, usuwa trudne ósemki w tym ósemki zatrzymane. Uczestniczy w licznych kursach krajowych i zagranicznych, wciąż podnosi swoje kwalifikacje stosując innowacyjne metody leczenia. Jego drugą pasją poza gabinetem jest sport – maratończyk, triathlonista. Biegle mówiąc w język angielskim, obsługuje pacjentów obcojęzycznych.

Józef Listwan – lek. dentysta,   stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, protetyka 

Absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej na Katedrze Protetyki Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej, odbudowach protetycznych oraz odbudowie zniszczonych zębów po leczeniu endodontycznym. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu protetyki oraz stomatologii mikroskopowej.

Piotr Grochala – lek. dentysta,   ortodoncja, aparaty stałe, ruchome, leczenie nakładkowe Brightalign 

Absolwent wydziału lekarsko- dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończył dwuletni kurs Orthodontics Seminars of California Dr Larry’ego Browna – światowej sławy specjalisty w zakresie ortodoncji Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu ortodoncji i rzesze zadowolonych klientów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
Pasjonat nowoczesnych technologii w swojej pracy stosuje skaner wewnątrzustny, który poprawia komfort pacjenta oraz drukarkę 3D. Pacjenci uwielbiają to za profesjonalizm, empatię uśmiech i indywidualne podejście, a przede wszystkim za spełnienie marzenia o pięknym uśmiechu.

Dr Gabriela Wróbel

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę praktyczną poszerzała w Zakładzie Stomatologii Szpitala MSWiA w Krakowie oraz w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, gdzie nadal pracuje.

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz ortodoncją, szczególnie młodszych pacjentów, którym projektuje aparaty zdejmowane. W swojej pracy stosuje metody mioterapii u najmłodszych pacjentów, co pozwala  skrócić czas leczenia ortodontycznego i utrzymać jego długotrwały efekt. Aktualnie poszerza swoją wiedzę ortodontyczną poprzez uczestnictwo w programie szkoleniowym Orthonavi Superior. Zadowolenie i uśmiech pacjentów to dla niej największa satysfakcja i radość.

Anna Gołda – higienistka, asystentka stomatologiczna, asystentka ortodontyczna, asystentka implantologiczna

Od ponad 15 lat związana z ze stomatologią ciągle poszerzająca swoją już bardzo dużą wiedzę z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz asysty stomatologicznej.

Bardzo sumienna oddana swojej pracy, a zarazem pasji –  uwielbiana przez pacjentów za jej doświadczenie, wiedzę i delikatność. Jej szczególnie uwielbianą pasją jest dbanie o piękne uśmiechy naszych pacjentów, a więc zabiegi higienizacji oraz wybielania zębów.

Klaudia Jakubowska – higienistka, asystentka stomatologiczna

Absolwentka Studium Asystentka i Higienistka stomatologiczna z elementami implantologii.

Dba o komfort naszych pacjentów oraz komfort pracy lekarza. Dba również o bezpieczeństwo pacjentów skrupulatnie przestrzegając procedur dezynfekcji i sterylizacji. Przeprowadza instruktaż higieny jamy ustnej. Doceniana przez pacjentów za jej delikatność dokładność i profesjonalizm.

ZADZWOŃ TERAZ!

12 622 55 67

885 222 886